Puha Shop Route

február 2014 | The Projects attn.

Ak sa budete túlať ulicami Utrechtu, určite sa vydajte aj po malých obchodíkoch s umením a oblečením, ale aj po štýlových kaviarničkách. Nájsť Vám ich pomôže nami naprogramovaná aplikácia "Puha shop route" v iOS a Android verzii. Design zastrešila agentúra The Projects.

Puha Shop Route - mobilná aplikácia

Funkcionalita aplikácie

Druhá verzia aplikácie Puha Shop Route priniesla redesign aplikácie a aktualizovaný zoznam obchodov. V aplikácii môžete absolvovať predpripravené tématické cesty (fashion, food a pod.) alebo celú cestu po všetkých obchodoch zapojených v Puha Shop Route. V aplikácii nájdete taktiež vyhľadávanie, zobrazenie obchodov na mape v integrovaných Google Maps, zobrazenie najbližších obchodov alebo aj ukladanie obľúbených obchodov.

Technická realizácia

Aplikáciu sme naprogramovali v Phonegap frameworku, o ktorom si môžete viac prečítať na našom blogu. Phonegap je tzv. wrapper / obalovač, ktorý umožňuje aplikáciu pripraviť v HTML5, CSS3 a javascript-e, a využívať funkcie telefónu. Pri aplikácii sme využili viaceré zabudované funkcie, ako GPS lokalizáciu (geolocation), notifikácie alebo aj prácu so súbormi. Implementáciu Google Maps API sme využili na zobrazovanie navigácie do zvoleného obchodu.

čo sme pripravili

  • vývoj iOS aplikácie
  • vývoj Android aplikácie
  • publikácia aplikácií
hore